Testiranje telesne pripravljenosti

Preizkusite svojo telesno zmogljivost in se nam pridružite na testu hoje, ki bo 18.4.2018 ob 17:30 na parkirišču za ZD Litija.

Obvezne prijave na informacijah ZD Litija 8900-400.

SPLETNO NAROČANJE - nov način naročanja v ZD Litija z aplikacijo doZdravnika.si

V ZD Litija sedaj omogočamo nov način naročanja naših pacientov na pregled pri izbranem osebnem zdravniku.

Spletno naročanje prek aplikacije doZdravnika.si omogoča vsem pacientom, ki se registrirajo v aplikacijo, enostavno in samostojno izbiro med ponujenimi prostimi termini ter rezervacijo termina pri osebnem zdravniku.

Vabilo v šolo za bodoče starše

sola za bodoce starse

Spoštovani bodoči starši!

Nahajate se v življenjskem obdobju, ki vam bo prineslo veliko novega. Pričakujete novega družinskega člana, kar je posebej za starše edinstven in neponovljiv dogodek. Da pa bo prehod v nov način življenja čim lažji, vaju prisrčno vabimo v Šolo za bodoče starše.

Neinvaziven predrojstveni test za odkrivanje kromosomskih trisomij NIFTY

NATANČNO IN ZANESLJIVO Z NIFTY testom z več kot 99-odstotno zanesljivostjo določimo morebitno prisotnost trisomije kromosomov 21, 18 in 13 in spolnih kromosomov.

VARNO NIFTY test je povsem varen in neinvaziven visoko zanesljiv presejalni krvni test, ki ne predstavlja nobene nevarnosti za otroka in mater.

PREPROSTO Test temelji na odvzemu venske krvi nosečnice in nadaljnji analizi plodove DNK iz materine krvi. Test je mogoče opraviti že od 10. tedna nosečnosti do 20. tedna.

NIFTY BASIC..............................350 EUR
NIFTY STANDARD.......................390 EUR
NIFTYPLUS................................590 EUR
NIFTY TWINS.............................390 EUR

Cepljenje proti gripi 2017

Obveščamo vas, da je v ZD Litija možno cepljenje proti gripi.

Cepljenje se bo izvajalo v petek, 27.10.2017 od 8:00 do 12:00, ter v četrtek, 9.11.2017 od 13:00 do 17:00.

Za cepljenje se dogovorite na informacijah ZD Litija.