CEPLJENJE PROTI COVID-19

Spoštovane pacientke in pacienti,
glede na usmeritve MZ in NIJZ ter v skladu z Nacionalno strategijo cepljenja, bo cepljenje proti covid-19 v prvi fazi v splošni populaciji namenjeno starejšim od 60 let in kroničnim bolnikom, ki imajo večje tveganje za potek bolezni.

Hitra testiranja za SARS-COV-2

Zaradi izjemnega zanimanja smo reorganizirali urnik izvajanja HAGT testov.
Testiranje bo potekalo vsak delavnik od 12:00 do 18:00 na lokaciji Covid ambulante
( kontejner ob levi strani ZD ).
Naročanje ni potrebno. Osebe morajo obvezno predložiti kartico zdravstvenega zavarovanja.
O rezultatu testa bodo obveščeni preko SMS sporočila.

Oblika in izdelava