Spremembe z 18.9.2021 o pogojih PCT.

Spoštovani,

z 18.9.2021 prihaja v veljavo nekaj sprememb pri vladni uredbi o pogojih PCT.

V ZD Litija bomo v skladu z vladno uredbo ob vstopu preverjali izpolnjevanje PCT pogojev. Potrebujete potrdilo o cepljenju/testiranju s QR kodo, cepilni kartonček ali zdravniško potrdilo o prebolevnosti.

DODATNI TERMINI CEPLJENJA

Spoštovani,

Zaradi povečanega povpraševanja bo, v soboto 18.9.2021 in nedeljo 19.9.2021, v prostorih cepilnega centra ZD Litija potekalo cepljenje, med 7.00 in 19.00 uro.

Naročanje ni potrebno.

Vabljeni!

Spremenjen delovni čas odvzemnega mesta za PCR in HAGT

Spoštovani,

Z dnem 20.9.2021 spreminjamo delovni čas odvzemnega mesta za PCR in HAGT.
Po novem bo odvzemno mesto odprto:

13.00 - 13.30 PCR brisi - izključno naročeni pacienti
7.00 - 16.00 HAGT brisi - naročanje ni potrebno

Plačilo bo možno izključno s kartico.
Prevzem računa in izvida bo možen na informacijah/glavnem vhodu v Zdravstveni dom, izključno v rednem delovnem času!

Preverjanje PCT pogojev

Spoštovani.