Za obiskovalce ZD Litija

Spoštovani obiskovalci ZD LITIJA!

Zaradi stanja povezanim s koronavirusom SARS 2 (COVID 19) veljajo v ZD Litija ukrepi, s katerimi želimo poskrbeti za čim večjo varnost obiskovalcev in zaposlenih.

V ZD Litija lahko vstopajo pacienti , ki so naročeni pri osebnem zdravniku, uporabniki laboratorija in nujna stanja. Naročite se preko telefona, e-pošte, spletnega dostopa www.dozdravnika.si
Informacije o kontaktih so dostopne na spletni strani Zd Litija.
VSTOP v ZD je preko triaže točke na glavnem vhodu.Prosimo vas , da pred vstopom izpolnit vprašalnik o zdravstvenem stanju, ki ga boste prijeli na triažni vhodni točki ali pa si ga natisnete na tej povezavi TUKAJ
Pred vstopom je obvezno razkuževanje rok in nošenje maske čez usta in nos ter vzdrževanje razdalje 2 m.
Če zbolite s prehladnimi znaki,(vročina, nahod, kašelj, driska, izgubite vonj ali okus, se pred prihodom posvetujte z ambulanto izbranega zdravnika po telefonu.Izjema so nujna stanja,kjer je ogroženo življenje. Tudi v tem primeru je dobro, če je NMP obveščena, da pripravimo ekipo, opremo in primeren prostor za obravnavo ali pošljemo posebej opremljeno ekipo NRV z zdravnikom.
Upamo, da bomo s skupnimi močmi, znanjem , prijaznostjo in potrpljenjem premagali trenutne razmere tudi ob poslabševanju razmer.

KONTAKT ZD LITIJA 8900400 centrala,NMP 112