CEPLJENJE PROTI COVID-19

Spoštovane pacientke in pacienti,
glede na usmeritve MZ in NIJZ ter v skladu z Nacionalno strategijo cepljenja, bo cepljenje proti covid-19 v prvi fazi v splošni populaciji namenjeno starejšim od 60 let in kroničnim bolnikom, ki imajo večje tveganje za potek bolezni.

Cepljenje bo predvidoma potekalo postopoma glede na dostopnost cepiva, tako da bo najprej namenjeno starejšim od 80 let, nato starejšim od 70 let, nato starejšim od 60 let in nato tudi mlajšim kroničnim bolnikom.
Interes za cepljenje lahko sporočite po telefonu oziroma po elektronski pošti v ambulanto vašega osebnega zdravnika ali na informacije ZD Litija (01/8900-400).
Nadaljnja navodila glede cepljenja boste prejeli s strani osebnega zdravnika, ko bo cepljenje glede na prednostne skupine izvedljivo.
Ostanite zdravi!