Spoprijemanje s stresom

Zdravstveno vzgojni center ZD Litija

Spoprijemanje s stresom

4 delavnice vsak ponedeljek v mesecu maju 2022

Termin pričetka izvajanja: ponedeljek, 09.05.2022 ob 17 uri v seminarju ZD Litija

Prijavite se lahko na tel:065/556-064 ali elektronski naslov: zdravstvena.vzgoja@zd-litija.si

Delavnica spoprijemanja s stresom

Komu je namenjena?

Namenjena je osebam, ki jih stres obremenjuje v vsakodnevnem življenju.

Kako poteka?

Delavnica obsega štiri različna, zanimiva srečanja, v katerih preko kratkih predstavitev vodje delavnic, posameznih nalog v priročniku in pogovora med udeleženci spoznavamo simptome, značilnosti in vzroke preobremenjenosti s stresom in načine spoprijemanja z njim. Na delavnicah se boste kot udeleženci naučili samoopazovanja in preizkusili nekaj sprostitvenih tehnik, kar lahko bistveno pripomore k boljši kakovosti vašega življenja.

Zakaj je udeležba delavnic koristna?

Delavnica omogoča pridobivanje znanj, ki so ključna za spremembo življenskega sloga in za iskanje dodatnih oblik pomoči. Gre za psihoedukacijo, pri kateri je poudarek na učenju o stresu in načinih spoprijemanja z njim ter medsebojnem izmenjavanju izkušenj med člani skupine.